fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Krakowskie Święto Europy - 6 maja 2018 roku

W niedzielę 6 maja 2018 roku na Małym Rynku w Krakowie odbyły się uroczystości "Krakowskiego Święta Europy", którego jednym ze współorganizatorów była Małopolska Rada Wojewódzka SLD. W uroczystościach wzięli udział Wicperzewodniczący SLD Andrzej Szejna, Przewodniczący Małopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD Ryszard Śmiałek, Sekretarz Małopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD Małgorzata Potocka, Przewodniczaca Rady Krakowskiej SLD Joanna Lipińska-Piekarska, Sekretarz Rady Krakowskiej SLD Sławomir Brodzinski oraz członkowie i sympatycy SLD z Krakowa i Małopolski.

W czasie Święta odbyło sie:

- wspólne śpiewanie Ody do Radości i Mazurka Dąbrowskiego

- Rozmowy o Europie - które poprowadził Marcin Pulit, o wolności, demokracji, bezpieczeństwie w europejskiej wspólnocie, kulturze i gospodarce oraz Europie dla młodych opowiadali: Fryderyk Zoll,  Bogdan Klich, Elżbieta BińczyckaJerzy MeysztowiczAndrzej Szejna i Nina Gabryś.

- Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej w atrakcyjnej interaktywnej formule. 

Główną nagrodą w quizie była wycieczka do Parlamentu Europejskiego w Brukseli! Do wygrania były także bilety na rejs po Wiśle oraz inne atrakcyjne nagrody.

- W namiotach  każdej z organizacji można było się zapoznać się z materiałami o Unii Europejskiej a także podpisać obywatelski projekt ustawy o ochronie flagi UE!

Dla dzieci przygotowany był specjalny kącik z atrakcjami.

Galeria zdjęć dostępna jest tutaj: https://www.facebook.com/SLDMalopolskie/photos/pcb.588495751517177/588495644850521/?type=3&theater

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem